Sesja ciążowa portfolio

Jestem kobietą, ale też doświadczonym fotografem portretowym. Pracuję z modelkami które pierwszy raz stają przed obiektywem praktycznie od początku swojej kariery, dlatego naturalnie wprowadzam do sesji każdą mamę i zawsze mówię co dokładnie będę robić, po to aby zapewnić komfort mojej modelce. Cały przebieg sesji objaśniam krok po roku i zadaje pytania mojej modelce, co jej najbardziej odpowiada, jak się czuję w danej sukni. Mam na swoim koncie dziesiątki sesji portretowych oraz ciążowych spokojnie można polegać na moim doświadczeniu.

Zapraszam każdą przyszłą mamę na naprawdę wyjątkową sesje ciążową. Jest to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do wykonania zdjęć ze swoim partnerem lub/ oraz dziećmi. Aby złapać ten wyjątkowy czas wystarczy wybrać dla siebie odpowiedni termin z bookinu online. Zajmę się całą organizacją i pieczołowicie przygotuję dla Ciebie odpowiednie stylizacje.

Sesje brzuszkową najlepiej jest wykonać między 28-36 tygodniem ciąży jest oczywiście kwestia bardzo mocno indywidualna, więc jeśli droga mamo czujesz się na siłach w np. 38 lub późniejszymi tygodniu ciąży również, nic nie stoi na przeszkodzie aby taką sesję wykonać. 🙂

Zapraszam serdecznie!