BARDZO MI MIŁO, ŻE TUTAJ JESTEŚ ! Poznajmy się 🙂

Jeśli szukasz do swojego zlecenia fotografa lub operatora filmowego czyli ekipy wielozadaniowej – TO JEST DOBRE MIEJSCE.

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i wiemy jak robić DOBRE rzeczy – sprawdźcie nasze prace ! Czym się właściwie zajmujemy ? Fotografią ślubną, filmowaniem ślubnym, filmowaniem z DRONA oraz grafiką komputerową.

To co najlepsze łączymy w jedno. Aneta Fotograf – z sercem do dzieci, artystka i animatorka w jednym. Praca z najmłodszymi modelami to jej ulubiona specjalizacja. Sesje noworodkowe oraz dziecięce wykonuje najczęściej, zarówno w plenerze jak i w studio. Z małymi modelami liczy się pomysłowość i szybkość pracy – każdy rodzic wie, że ułamek sekundy ma ogromne znaczenie!

Sesje ciążowe artystyczne to najpiękniejsza pamiątka dla przyszłej mamy – pozwól mi się sfotografować, a będziesz zachwycona ! Niech towarzyszą Tobie Twoi najbliżsi, zabierz ich ze sobą na sesje! Współpracuję z najlepszymi wizażystkami z Bydgoszczy, które pomalują Cię jak gwiazdę, a ja zajmę się ułożeniem włosów oraz wyborem odpowiedniej sukni do sesji.

Aneta to też fotograf do zadań specjalnych gdzie liczy się pewność siebie, dobry kontakt z klientem i niezawodność! Fotografia ślubna od lata jest jej najlepszą formą narracji. Ceni sobie możliwość tworzenia i kreowania wspomnień dla innych. Przecież to w jaki sposób sfotografuje Wasz ślub – zostanie z Wami na ZAWSZE i to jest zadanie dla najlepszych w swoim fachu !

Fotograf na chrzest. Reportaże z Chrztu Świętego na terenie Bydgoszczy i okolic od przygotowań w domu gdzie wykonujemy detale oraz ujęcia rodzinne, po zdjęcia podczas mszy oraz zdjęcia w restauracji. Mogę być z Państwem podczas ważnej dla Was uroczystości rodzinnej, co zagwarantuje Państwu uwiecznienie tego dnia w sposób profesjonalny i przyjemny 🙂 Szczegółowy cennik tu.

Wideofilmowanie od najlepszych! Nasi operatorzy od lata siedzą w branży ślubnej i co najważniejsze fotograf i kamerzysta na ślubie to zgrana ekipa która nie wchodzi sobie w drogę i świetnie się rozumie a jak wiadomo to klucz do udanego materiału oraz zadowolonych klientów. Planujesz ślub ? Szukasz profesjonalnej ekipy foto + video z dronem ? Zapytaj o szczegóły lub zajrzyj do zakładki oferta!

Zapraszam serdecznie do współpracy! 

Studio Nowacka Foto

ul. Nad Torem 114 Bydgoszcz

tel. +48 792-058-050

email: studio@nowackafoto.pl