Fotografia Ślubna Bydgoszcz Toruń.

Fotografia ślubna na terenie Bydgoszczy oraz Torunia. Fotografia ślubna jest dla mnie profesją wyjątkową i tak też traktuję każdą Parę Młodą. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i na cenę może złożyć się kilka czynników. Dlatego drodzy, napiszcie do mnie za pomocą formularza krótką informację: gdzie odbędzie się ślub oraz wesele, czy interesuje Was sesja po ślubna oraz koniecznie podajcie datę Waszego ślubu.

Jeśli chcecie od razu mnie poznać i przejść do konkretów 🙂 będzie mi bardzo miło Was ugościć u siebie. Poznamy się, pogadamy jak to widzicie. Jeśli moje podejście i cała oferta będzie Wam pasować, to podpiszemy umowę, pobiorę od Was zadatek i tym oto sposobem zarezerwujecie sobie termin i spotkamy się w dzień Waszego ślubu ❤

Oferta fotoreportażu oraz sesji po ślubnej na rok 2022 :

Cena: 2500 zł

 • od około 500-1000 wszystkich zdjęć z Waszego ślubu
 • około 60 – 100 wybranych i dodatkowo wyretuszowanych fotografii
 • fotoreportaż od godz. 13:00 zaczynając od przygotowań oraz błogosławieństwo
 • zdjęcia rodzinne w domu, mini sesja ślubna
 • ceremonia ślubna
 • zabawa weselna do godz. 1 w nocy
 • plenerowa sesja po ślubna 3h
 • indywidualna galeria internetowa dla rodziny i gości z zabezpieczonym dostępem
 • Pendrive ozdobny w wyjątkowej oprawie

Opcje dodatkowe:

 • Fotoalbum PRO 30×30 cm, 20 rozkładówek 550 zł
 • Fotoksiążka PRO 30×30 cm 40 str. 300 zł
 • każda dodatkowa godzina przed godziną 13:00 200 zł
 • plenerowa sesja po ślubna wyjazdowa 600 zł/ dzień
 • Dodatkowy pendrive w opakowaniu ozdobnym 70 zł

Kilka ważnych informacji: 

Pracuję wyłącznie na profesjonalnych pełno-klatkowych aparatach marki Canon i korzystam z optyki klasy L, oraz jasnych stało-ogniskowych obiektywów.
Wszystkie pakiety uwzględniają zdjęcie grupowe, składanie życzeń, zdjęcia indywidualne Pary młodej z gośćmi.
Przygotowania u Panny młodej rozpoczynam fotografować od godziny 13:00.
Dojazd do 60 km w obie strony gratis.
Jestem zawsze ubrana stosownie do uroczystości. 🙂 
Posiadam uprawniania do fotografowania w obiektach liturgicznych i sakralnych.
Zdjęcia do albumów wybierają Państwo samodzielnie.

Zapraszam do galerii Waszych historii, odnośnik w głównym menu 🙂

Jak wybrać odpowiednio fotografa ślubnego ?

Wybór który, raczej nie należy do łatwych. Na Bydgoskim rynku jest wielu wspaniałych artystów z ogromnym doświadczeniem. Planując ślub z odpowiednim wyprzedzeniem, dajemy sobie komfort w poszukiwaniach fotografa ślubnego który spełni nasze oczekiwania, pod względem jakościowym oraz finansowym.

Fotografia ślubna, to specjalizacja dla wytrwałych w tej branży. Jest to przede wszystkim fotoreportaż, który ma za zadanie pokazać dzień Waszego ślubu, takim jakim jest. Uwydatnić najważniejsze momenty, pokazać emocje, uchwycić detale.

Czym dla mnie jest fotografia ślubna?

Dla mnie – jest to pewnego rodzaju “misja” ponieważ wiem, jak ważną role pełnię w całym przedsięwzięciu i od moich zdjęć w dużej mierze, zależy to jak ten dzień zostanie zapamiętany.

Umiejętność opowiadania za pomocą zajęć.

Na swojej stronie mam przedstawione całe reportaże ślubne, ponieważ każdy ślub jest osobną narracją. Staram się zawsze spojrzeć z innej perspektywy na rzeczy zwykłe, aby oddać klimat tego co mnie otacza. Pewne rzeczy nabierają znaczenia sentymentalnego po latach i choć mogą to być przedmioty z pozoru blachę, za jakiś czas uruchomią lawinę wspomnień.

Fotograf dobrze przygotowany.

Jest to zadanie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Od fotografa wymaga się przede wszystkim niezawodności, niezależnie jaka będzie cena usługi, nie można sobie pozwolić na wpadki. Warto zapytać fotografa, jak się zabezpiecza przed wadą sprzętu, czy posiada dostateczną ilość kart pamięci oraz akumulatorów. Najlepiej jeśli również będzie miał w zapasie drugie body (aparat), które będzie w razie konieczności szybko gotowe do pracy.

Relacja.

Jeśli portfolio i doświadczenie i cena będzie odpowiednia, kolejną według mnie kwestią jest człowiek z jakim mamy spędzić cały dzień. Osobiście uważam, że ważne jest również to jak dogadujemy się z fotografem, czy słucha on naszych potrzeb, czy jest otwarty i elastyczny. Powinniśmy “nadawać na tych samych falach”, aby współpraca była owocna i satysfakcjonująca.

Oczywiście na wybór fotografa może składa się jeszcze wiele czynników, takich jak nie za niska lub nie za wysoka cena, zdobyte tytuły lub publikację, to moim zdaniem liczy się poczucie estetyki, umiejętność opowiadania narracji i człowiek. Ponieważ wiem, że cenę warunkuję rynek a inne czynniki to tylko dodatki to wierzę, że wygra estetyka twórcza.

Zapraszam do galerii ślubów 🙂

Pozostałe galerie ślubów znajdziecie w menu w zakładce Wasze historie

fotograf na ślub dwór hulanka bydgoscz
fotograf na ślub Plener Nina i Łukasz Płac Lubostroń
fotograf na ślub Agnieszka i Mariusz plener Ostromecko