please wait, site is loading

OFERTA ŚLUBNA CENNIK

 ♥

OFERTA  sezon 2018/19:

 Profesjonalny fotoreportaż ślubny

Cena – zapytaj indywidualnie 

Oferta podstawowa obejmuje:

 • Przygotowania do ślubu ( 3h przed ślubem ),  błogosławieństwo
 • Zaślubiny – ceremonia kościelna lub w USC 
 • Wesele nawet do 2 w nocy
 • Sesja w plenerze innego dnia
 • Wydruk 60 zdjęć w formacie 15×23 cm + pudełko na odbitki w tym wszystkie 60 zdjęć wybranych przez Państwa podane profesjonalnej autorskiej obróbce ( szczegółowy retusz, efekty, ramki, czarno-białe)
 • Pendrive 32 GB ze zdjęciami w eleganckim etui
 • Galeria internetowa, galeria dla gości, indywidualne konto na serwerze

 

Oferta podstawowa obejmuje wydruk zdjęć 60 zdjęć 15×23 cm na papierze satyna w ekskluzywnym opakowaniu na odbitki, posiadam również pełną ofertę ręcznie składanych albumów tradycyjnych, fotoalbumów z kartami grubości 1 mm o gramaturze 800 gm/m2  oraz bardzo popularnych fotoksiążek BASIC które najczęściej projektuję jako dodatkowy album/y dla rodziców pary młodej.

 

Za dodatkową opłatą:

 


 Albumy:

 • Ekskluzywne tradycyjne albumy, zdjęcia ręcznie wklejane, 60 kart przekładanych pergaminem, szyte. Album  Pomieści 50 zdjęć w formacie 15×23 cm, 16 zdjęć w formacie 13×18 cm i dwa zdjęcia w formacie 20×25 cm.

Cena 350 zł

 • Fotoalbumy z okienkiem akrylowym, najwyższej jakości, pełna oferta okładek oraz wzorów prezentowana podczas spotkania. 20 rozkładówek, 40 str. Album pomieści 80 zdjęć.

Cena 520 zł

 • Fotoksiążki BASIC indywidualnie projektowane 40 str. Fotoksiążka pomieści 50 zdjęć 

 Cena 110 zł

 


 • Fotobudka  na weselu realizowana przez fotografa

Cena 400 zł

Zapewniam ściankę do zdjęć o wymiarach  2 x 2 m. oraz gadżety do zdjęć. Potrzebne miejsce do realizacji 3m szer. x 4 m. długości.

Realizowana podczas przerw tanecznych, zdjęcia udostępniam na pendrive po zakończonym weselu, do 7 dni po weselu na serwerze z linkiem do generowania i przesyłania dalej.


 • Wydruk na weselu – podziękowanie dla gości

Cena 10 zł/szt. 

Wydruk jednego wybranego ujęcia Pary młodej z dnia ślubu w ramce na zdjęcie 10×15 cm z napisem ” Serdecznie dziękujemy z życzenia ”

Możliwość umieszczenia dedykacji na zdjęciu.


 • Sesja narzeczeńska

Cena 400 zł

Sesja przed ślubna, to świetne sprawa – po prostu 🙂  jest to okazja do „przełamania pierwszych lodów” przed obiektywem, zdjęcia z sesji często przydają się potem do wykonania podziękowań dla rodziców lub gości. Otrzymacie ode mnie 20 zdjęć po autorskiej obróbce oraz wszystkie zdjęcia bez retuszu z całej sesji około 150 szt.


Zapraszam serdecznie każdą zainteresowaną Parę młodą na spotkanie wstępne. Spotkanie trwa ok. godziny i absolutnie nie jest do niczego zobowiązujące, w tym czasie zaprezentuję Wam przykładowe albumy ślubne, różne okładki, fotoksiążki, pokarzę też cały przykładowy fotoreportaż, opowiem o swoje pracy, oraz posłucham Was, jakie macie oczekiwania, na czym Wam najbardziej zależy, jak to widzicie.

Usługę fotograficzną bardzo ciężko wycenić, każdy ślub wymaga zastosowania nieco innych rozwiązań, ale spokojnie… mam już trochę doświadczenia i możecie na mnie liczyć, doradzę, wyjaśnię, wszystko pokarzę. jestem do Waszej dyspozycji.

 

Nie zwlekaj, ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN już dziś.