please wait, site is loading

O MNIE

 

an_strona

 

 

Cześć ! 🙂

Nazywam się Aneta Tworek ( pseud. Antworek ) Od ładnych parunastu już lat, zawodowo zajmuję się fotografią. Praktycznie nieustannie, moje życie związane jest z fotografią. Moją specjalizacją jest profesjonalny fotoreportaż ślubny. Każe zlecenie traktuję bardzo szczególnie. Każdą młodą parę która poznaję, uważnie słucham, co daje mi szanse na zrealizowanie ich marzeń, wykonanie sesji – tak aby czuli się jak najlepiej i byli maksymalnie zadowoleni. Często myślę o swojej pracy jak o „misji” – ponieważ to poważne zadane. Bez odpowiedniego przygotowania i myślenia z wyprzedzeniem lepiej się za to nie zabierać. Wykonane fotografie mają przecież przetrwać pokolenia, powinny wzruszać i dawać radość. Dlatego tak ważne jest to aby niczego nie przegapić, każdy detal jest ważny, każdy gest, łza, uśmiech, wzruszenie… Fotograf to niezwykły zawód, ale wymaga też umiejętności niezwykłego dostrzegania, piękna, kolorów – tego co daje nam światło. Zawód fotografa ślubnego, nie należny do łatwych – to wieczna praca nad sobą, która wymaga dużej pokory, trzeba słuchać i dużo dawać od siebie. Nieustanne dążenie do perfekcji i czerpanie maksimum satysfakcji z bycia tym, kim się jest 🙂 Wiecznie szukanie światła i pogoń za nim… Czasem bywa to nawet zabawne z perspektywy osób, które obserwują mnie przy pracy 😉 kto mnie widział  – ten wie, o czym pisze 😛 

Zapraszam serdecznie do współpracy każdego oraz na sesje 🙂

Pozdrawiam Aneta Tworek

 

Małe sukcesy:

Jak dotąd moja twórczość można było obejrzeć podczas wystawy fotograficznej w 2012 r. zatytułowanej  „Widzialna Magia” ( gazeta pomorska  , tygodnik tucholski ).

Specjalizacja:

 

Profesjonalny fotoreportaż ślubny, fotografia dziecięca, rodzinna, fotografia produktowa, indywidualne sesje portretowe.