Sesje noworodkowe, niemowlęce

Każdy maluch uwielbia być w centrum uwagi, dlatego dzieci to idealni modele. Są bardzo naturalne i beztroskie, co przekłada się na wyjątkowość wykonanych ujęć.

 

Dzieciństwo przemija bardzo szybko, bardzo ważne, by pozostały po nim pamiątki, które przywołują wspomnienia. Warto jest mieć piękne fotografie do których chce się wracać. Zapraszam na zdjęcia dziecięce.

Czas robienia zdjęć jest ściśle uzależniony od danego dziecka. Priorytet stanowi jego komfort, dlatego stworzenie odpowiednich ujęć wymaga czasu. Zwykle fotografowanie dziecka zajmuje 1-1-5h, natomiast noworodka może trwać od 2 do 4h.

 

Sesje noworodkowe odbywają się z dojazdem do klienta na ternie Bydgoszczy i okolic lub w moim atelier na Czyżkówku na ul. Nad Torem 114. Do klienta zabieram ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria do zdjęć oraz gadżety: koszyki, kocyki, opaski dla dziewczynek, czapeczki, ubranka itp. Jednak zachęcam do sesji na miejscu ponieważ mogę zaproponować dużo bardziej różnorodne scenki, tła oraz inne przydatne akcesoria do sesji.

  • 10 zdjęć w formie cyfrowej + wydruk w formacie 15x23 cm - 250 zł 
  • + 5 zdjęć gratis jeśli jesteś już moim klientem 🙂
Zapraszam na zapisy, jeszcze podczas ciąży 🙂