please wait, site is loading

FAQ

Anna&Marek078


 FAQ


Jaki jest czas pracy fotografa ślubnego ?

czas mojej pracy, uzależniony jest od wybranego pakietu, jeśli wybrali Państwo pakiet z przygotowaniami, to bez względu na to czy jest to godzina 9 rano czy 13 będę na nich obecna. Kończę prace zwykle po oczepinach, lecz jeśli dodatkowe atrakcje będą trwać dłużej to oczywiście zostanę aby dokończyć materiał. 

Ceremonia odbędzie się w kościele, czy fotograf posiada odpowiednie pozwolenia na fotografowanie ?

oczywiście posiadam. Każdy profesjonalny fotograf ślubny powinien, przejść raz na 3 lata kurs uprawniający go do fotografowania w obiektach sakralnych i liturgicznych, nie jest jednak konieczne, ale warto się zabezpieczyć w przypadku zapytania proboszcza o taką legitymacje.

 

Na sesje w plenerze umawiamy się z wyprzedzeniem, co jeśli tego dnia pogoda nie będzie sprzyjać ?

termin pleneru, z mojej strony jest elastyczny, znam też ciekawe miejsca na sesję, gdzie oprócz pięknych krajobrazów są również piękne wnętrza. Zawsze jednak będę namawiać na zdjęcia w plenerze ponieważ oddają one naturalny oraz niepowtarzalny klimat i podczas komponowania albumu takie ujęcia są bez cenne .

 

Chcielibyśmy sami wybrać zdjęcia do albumów, czy to jest możliwe ?

oczywiście, zdjęcia do albumu wybieracie Państwo sami, udostępniam narzędzie do przeglądania oraz wybierania zdjęć.

 

Ile się czeka za materiałem ?

czas oczekiwania na komplet materiału jest zwykle około 15 tygodni. Lecz nie obawiajcie się pierwsze zdjęcia będą udostępnione po około 7 dniach od wesela.

 

Czy wszystkie zdjęcia jakie otrzymamy będą obrabiane ?

tak, wszystkie zdjęcia z Waszego ślubu zostają poddane korekcie podstawowej natomiast  60 zdjęć wybranych do druku poddaje retuszowi oraz autorskiej obróbce. 

 

Jeśli macie pytania na które nie znaleźliście tutaj odpowiedzi, chętnie opowiem więcej.  

kontakt:
kontakt_icon_